Jdi na obsah Jdi na menu
 


Shippo

6. 6. 2007

Jméno: Shippo

Věk: 8 (jinak přes 50, ověřený údaj)

Rasa: Liščí Youkai

Miluje: Mizuky

Rodina: Všichni mrtví, zabiti Hromovými bratry

Povaha: Je trochu zbabělec, ale jinak se bránit sám umí, veselý, hodný, přátelský, občas řekne něco co nemá a má ve zvyku štvát Inuyashu svými chytrými radami, za své přátele se vždycky postaví i když v boji se moc neprojeví

Jeho slabost: Jen to, že je snad malý

Zbraň: Hračky a jeho kouzelné iluze

Útoky: Fox-Fire - Liščí oheň, houbičky, létání

Nenávidí: Naraka a Hromové bratry

Cíl: Pomstít otce a zabít Naraka

Charakteristika: Malý Liščí démonek Shippo je hodně veselý a ještě ho nic moc tak netrápí, až na to, že chce pomstít otce. Pořád má lepší náladu, než všichni dohromady, ale to bude asi prostě tím, že je ještě vlastně dítě. Nedalo by se o něm říct, že je to hrdina sám, většinou se schová ke Kagome, nebo za kohokoli jiného, kdo je silnější než on, ale to bude stále tím, že je ještě malý. Při všech bojích se drží stranou, ale když se opravdu něco stalo, když nebil nikde nikdo poblíž kdo by mu pomohl, vrhá se do boje po hlavě :), takže to je vlastně malý hrdina. Nejradši má asi Kagome, je s ní velký kamarád, ale ostatní (Miroka, Sango a Inuyashu) má také hodně rád. Možná mu nahradili aspoň trochu rodinu... Poprvé se s nimi setkal po té, když jim chtěl ukrást Shikon no Tama, aby pomstil otce, kterého zabili Hromový bratři. Je hrozně legrační a kdyby nedoprovázel ostatní, snad by to nebylo ani ono, bez něj ne :)

Vzhled:

Vlasy: Takové buď světle hnedé, nebo zrzavo hnědé

Barva očí: Zelené

Výška: 45 cm

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Shippo

(Kelllnya, 21. 5. 2008 14:37)

pokud de o to létání, tak to bych už přiřadila do sekce změna podoby, kterou ovládá... (pamatuju se jak jednou vytočil InuYashu, když se proměnil v Kagome XD )