Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ginny Weasley

6. 6. 2007
ObrazekGinny je nejmladší ze sourozenců Weasleyových, a ještě k tomu jediná holka. Má tu nevýhodu, že ji všichni pořád berou jako "tu nejmladší", i Harry ji tak vidí. V přítomnosti Harryho se chová podivně a hlavně ve druhém díle se neustále červená. Přitom se mi zdá, že jinak stydlivá není (třeba Ronovi přijde divné, že si zavírá dveře když je Harry v Doupěti, jindy je má vždycky otevřené). Je chytrá (všichni Weasleyovi jsou) a určitě i odvážná (byla přece zařazena do Nebelvíru!). Dovede udržet tajemství (nikomu neřekla s kým jde Hermiona na ples ani nevyzradila Percyho tajemství :)). Ginny hned v jejím prvním ročníku posedl Lord Voldemort ale Harry ji zachránil. V pátém ročníku se Ginny splnil sen a začala chodit s Harrym jenže ten jí kvůli její bezpečnosti pustil k vodě.. Podle mě je Ginny jedna z nejlepších postav ve filmu ale hlavně v knížce. Má city ale nedává je tolik najevo. Je dost uzavřená! Ale Harryho miluje a to je vidět.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

thank you

(daniel radcliffe, 10. 3. 2012 19:46)

hello name is harry -daniel i love is ginny - bonnie

souhlas

(ada, 6. 6. 2008 19:14)

Jo. Se vším sohlasím. Mě je taky Ginny v knížce i ve filmu hodně sympatická.

Díky

(Kanna, 19. 11. 2007 17:43)

Je fakt, jak už je zde napsáno. Ginny je nejlepší postava jak z knížky, tak i z filmu. Myslím si, že i herečku našli pěknou:)...Né jako jinak díky že ses obtěžovala vstoupit na mý stránky:)

Ginny je best

(Elína, 18. 11. 2007 12:20)

Přesně Ginny je ze všech nejlepší..líbí..se mi hlavně jako postava v knize..ve filmu..je prostě jiná..možná netrefili..herečku..třeba se ještě prijeví..